Za trochu srandy šla bych světa kraj. Šla s hlavou děravou a šlápla bych na kosa. Šla v lednu a teklo by mi z nosa. Nebo tak něco.

"Xeroderma pigmentosum!"

20. února 2015 v 21:26 | Š-kíps |  Hlouposti
řekla jsem z posledních sil. Byla to moje poslední slova (kromě - na shledanou) a nutně jsem si vzpomněla na Rimmera.Je dobře, že špatné se stává? A je to doopravdy "špatné"? Co když to bylo to nejlepší, co se mi mohlo stát? A jen ze své perspektivy nemám možnost vidět dobré důsledky. Třeba se změním, třeba budu šťastnější, třeba to všechno má svůj účel. Mohl by to být nějaký axiom bytí. A co když právě TO je ten Bůh.

Je pokoj stále pokoj, když se do něj dostane vzduch z chodby?Co z toho pokoje potřebujete? To nejsou zdi, dveře, ale ten vzduch. Takže bych LOGICKY mohla dojít k tomu, že pokoj je pokojem pokojovým vzduchem. A to, že zdi udržují ten vzduch, který by se jinak mísil mnohem víc, než to dělá s dveřmi a zdmi, to je odvrácená strana měsíčné myšlenky.
Když to vezmu kol a kolem, ten vzduch je zvenku. Takže i když jsme vevnitř, jsme vlastně venku.

Konec.

Nemám ráda konec této písničky. Protože to znamená, že skončila.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tajneomne tajneomne | Web | 24. února 2015 v 16:40 | Reagovat

Já nemám k písničce slov. Snad jen, že při posledních tónech přetáčím na začátek.

Moje zkušenost je, že všechno má nějaký důvod, že se nic neděje samo od sebe. Zkrátka, že na rčení "Všechno zlé je pro něco dobré" něco je. (Lépe než první odstavec pod obrázkem se to ale vystihnout nedá). Přeju ti, aby to byla pravda a ne jen můj dojem :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama