Za trochu srandy šla bych světa kraj. Šla s hlavou děravou a šlápla bych na kosa. Šla v lednu a teklo by mi z nosa. Nebo tak něco.

Dopis, který bych poslala

22. července 2015 v 23:24 | Š-kíps |  Hlouposti
Drahá P.,

píšu ti dopis, který bych poslala, kdybych znala tvé jméno a adresu (nežertuji, mám u sebe poslední...nevím, jak jsem byla schopna napsat nejprve podlesní...známku). Jenže já tvé jméno a adresu neznám, ani město, ve kterém žiješ, školu, do které chodíš, ani krevní skupinu, kterou oplývají tvé buňky. Zkrátka znám jen adresu blogu, na kterém ses nedávno rozloučila.

Chtěla jsem ti povědět, že mám radost z důvodu, proč chceš přestat psát, leč důsledek tohoto rozhodnutí již mě tolik netěší. Teď to zní naprosto hrozně. Tím jsem chtěla říct, že mám ráda tvůj blog, sloh, jakým píšeš, pohled, kterým se díváš na svět. Vždyť je to první blog, který jsem si dala do záložky v prohlížeči. Dříve jsem si adresy pamatovala, nebo spíš zapomínala... A tenhle jsem nechtěla zapomenout. Teď to zní zase moc sentimentálně.

Objevila jsem ho přímo při zrodu a u prvního článku jsem si říkala: "Ty jsi můj člověk." Měla jsem dojem, jako bych tě už znala. Třeba z předešlého života. Prostě něco takového mě poutalo k tobě, k tomu virtuálnímu "Pé tečka". Otazník Petra, Pavla, Patrice, Pateřina, Plára, Partina, Pendula tři tečky dvojtečka začátek závorky. A tohle proto, že vážně nevím, jak se jmenuješ (ale osobně bych tipla Petru).

Vlastně mi došlo při loučení, že bych stála o to poznat tě osobněji. Ale tohle už je na tobě. Mé jméno znáš, sociální sítě jsou dostupné. :-)

Bylo mi potěšením a bylo mi ctí (jak by řekl nejmenovaný člověk). Opatruj se.

K.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tajneomne tajneomne | 23. července 2015 v 15:38 | Reagovat

Trochu jsi mě předběhla. Samozřejmě, že mám v plánu se ti ozvat, to ani nejde jinak. Jen to trochu odkládám, až bude víc času, až si to psaní promyslím, ale teď jsi mi to asi dost usnadnila.

Mně je zase ctí, že jsi můj blog tak ráda četla a že jsi mi věnovala celý článek/dopis, mám radost a navíc jsem dojatá.

Pé tečka

P.S. Pendula mě pobavila :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama